MENU
RYCHLÝ KONTAKT

Projekce, cenové nabídky
Ing. František Kolářský
Tel.: 777 637 940
kolarsky@stylovezahrady.cz

Sledujte golfové přenosy!

sponzorujeme PGA tour na TV Nova sport

Zahrady na klíč

Zahrada na klíč má jednu obrovskou výhodu a to je zodpovědnost pouze jedné firmy za celou realizaci.

Výhody zahrady na klíč

Pokud projektant odprojekuje zahradu, jiná firma dělá realizaci a ta je dále rozčleněna na dílčí realizace (např. výsadby, závlahový systém či údržbu zahrady dělá jiná firma), je velmi pravděpodobné, že ve chvíli, kdy se na zahradě něco stane (například odumřou nějaké rostliny), bude jedna firma předávat zodpovědnost druhé a těžko se bude hledat ten, kdo za danou reklamaci ručí.
Děláme zahrady na klíč, protože se nebojíme zodpovědnosti a víme, že když si zahradu odprojektujeme, budeme jí umět i vyrobit a starat se o ni. Proto u nás projektuje zahrady autorizovaný krajinářský architekt, který umí navrhnout jak esteticky krásnou zahradu, tak realizovatelný funkční celek.

Příklad zahrady na klíč
Zahradní architektura

Postup tvorby zahrady na klíč

Zabýváme se realizacemi zahrad od výsadeb rostlin, pokládky trávníkových koberců, přes úpravy terénů, vodní prvky, práce s kamenem, osvětlením zahrady a v neposlední řadě závlahovými systémy.
Tímto širokým spektrem činností, napříč obory, umíme pokrýt 99% požadavků našich klientů a díky tomu umíme za zahradu ručit jako za celé dílo, ne jen za jednotlivé úkony.
Poté, co se zahrada zrealizuje, je třeba se o ní začít starat. Odborník je v tomto případě na místě, protože, co se pokazí na začátku (například nevhodným řezem, či nedostačující péčí), to už se nikdy nedožene. Doporučujeme tedy alespoň v prvních letech od výsadby péči odborníka, který přesně ví, co, jak a kdy ostříhat a také umí včas odhadnout, proč se rostlině nedaří.

Další výhodou realizace zahrady na klíč je úspora času a energie investora. Není jednoduché zkoordinovat tolik činností dohromady. Vše na zahradě má svou návaznost a pokud to nefunguje, přesně tak jak má, může dojít k velkým škodám. Například pokud bezprostředně po položení trávníkového koberce není spuštěný a správně nastavený závlahový systém, může trávník odumřít během několika hodin.
Pokud si necháte udělat zahradu na klíč, ušetříte finance, čas i energii, nebudete ve stresu, že se něčemu nedaří a zahrada pro vás bude místem relaxu a odpočinku.

tvorba webových stránek