MENU
RYCHLÝ KONTAKT

Projekce, cenové nabídky
Ing. František Kolářský
Tel.: 777 637 940
kolarsky@stylovezahrady.cz

Sledujte golfové přenosy!

sponzorujeme PGA tour na TV Nova sport

Realizace zahrad

Máte zpracovaný návrh zahrady a záleží Vám na tom, aby byl také dobře zrealizovaný? Realizujeme okrasné zahrady různých stylů, a to především v oblasti Praha a okolí. Klademe důraz na profesionální zpracování realizace zahrady jak po estetické, tak po funkční stránce.

Realizace zahrad od Flora Bohemica, s.r.o.

Zabýváme se převážně realizacemi rodinných zahrad jako celkem. Pro realizace zahrad využíváme odborníky v daném oboru - vystudované zahradníky a další specialisty. Pro realizace závlahových systémů do zahrad pak specializované závlaháře. Před realizací Vaší zahrady Vám zpracujeme podrobnou cenovou nabídku na realizaci zahrady, jejíž součástí je položkový rozpočet s přesnou specifikací všech prací a materiálů.

Co vše zahrnuje realizace zahrad?

Realizaci zahrad zajišťujeme včetně dodávky všech potřebných materiálů. Zabýváme se realizacemi zahrad od celkového zpracování - modelace terénu, přes výsadby rostlin, zakládání trávníků jak setím tak pokládkou trávníkových koberců, prací se soliterními kameny, stavbou kamenných zídek a šlapákových cest, zakládání skalek apod. Dále se zabýváme realizacemi jezírek a to jak okrasných, tak koupacích a dalších vodních prvků, jako jsou potoky, vodopády apod. Jsme autorizovaná firma pro realizaci profesionálních závlahových systémů Hunter. Po dokončení realizace zahrady Vám nabídneme také následnou profesionální údržbu zahrady.

Originální realizace zahrad

Realizace zahrad v podání Flora Bohemia, s.r.o. jsou originální, stylové, vkusné a dokonale podtrhují celkový dojem. Postavíme Vám překrásnou zahradu, či vybudujeme zahradní koupací jezírko. Realizace zahrad s námi rozvine spokojenost a spolupráci pro obě strany.

Díky mnohaletým zkušenostem jsme docílili velkého množství spokojených zákazníků, jejichž reference na realizace zahrad můžeme poskytnout. Samotná realizace zahrad nebývá tak často otázkou finančních prostředků, jako spíše dobrého nápadu.

Zahrada realizace – dbáme i na ty nejmenší detaily:

Realizace zahrad Praha

Vzhledem k sídlu naší firmy se orientujeme především na oblast Praha a Středočeský kraj. Samozřejmě však v případě větší zakázky je možné službu realizaci zahrad poskytnout klientův po celé ČR.

Fotogalerie realizace zahrad od naší firmy je ke shlédnutí zde.
tvorba webových stránek