MENU
RYCHLÝ KONTAKT

Projekce, cenové nabídky
Ing. František Kolářský
Tel.: 777 637 940
kolarsky@stylovezahrady.cz

Sledujte golfové přenosy!

sponzorujeme PGA tour na TV Nova sport

Návrhy zahrad

Návrhy zahrad rodinných domů a úpravy zeleně u firemních objektů.

Nechali jste si navrhnout dům dle Vašich představ a chtěli byste k němu vytvořit také stylovou zahradu, která se bude hodit k Vašemu domu a splní Vaše představy o trávení volného času či reprezentaci? Rádi Vám zpracujeme profesionální návrh zahrady, ve které budete chtít trávit volný čas a kde se budete cítit příjemně. Podívejte se, jak postupujeme při zpracování návrhu zahrady.

Návrhy realizace zahrad - jak u nás probíhá zpracování?

Specializujeme se na návrhy zahrad rodinných domů a úpravy zeleně u firemních objektů. Návrhy zahrad jsou zpracovány v odborných programech na PC. Každý návrh zahrady obsahuje přesný osazovací plán v měřítku 1:100, seznam rostlin včetně latinských i českých názvů, 3D vizualizace a průvodní dokument, resp. textovou část popisující stávající stav, průběh realizace zahrady a následnou péči o zahradu.

Projekty – návrhy realizace zahrad rodinných domů a úpravy zeleně u firemních objektů – zpracováváme na počítači profesionálním programem určeným k navrhování zahrad. Díky profesionálnímu programu umíme zobrazit plánované zahradní úpravy v 3D vizualizacích z různých míst na Vaší zahradě, jak se Vaše zahrada bude vyvíjet v průběhu příštích let, jak rostliny pokvetou v jednotlivých měsících, které rostliny zůstanou stálezelené i přes zimu či umíme zobrazit průběh a délku stínů, během dne v jednotlivých měsících v roce.

Návrh zahrady - půdorys
Návrh zahrady - půdorys

Návrhy zahrad – krok za krokem.....

Návrhy zahrad vycházejí z vaší představy o zahradě, ze stylu domu a typu krajiny do které by měla zapadnout. Před zpracováním návrhu zahrady nejprve na pozemku s každým zákazníkem probereme, jakou má představu o budoucím využití zahrady, zda má sloužit k relaxaci a odpočinku, či k aktivnímu sportovnímu vyžití s dětmi, či například k reprezentaci. Následně vypracujeme návrh zahrady a prezentujeme ho zákazníkovi v naší projekční kanceláři, kde se může podívat nejen na návrh jako takový v půdorysu a 3D vizualizaci, ale také se může podívat na vzorky materiálů či na naše již zrealizované zahrady. Po odsouhlasení vzájemné spolupráce pak probíhají další úpravy v návrhu zahrady, podrobný popis všech rostlin a použitých prvků a po odsouhlasení finální verze návrhu zahrady, připravíme zákazníkovi také cenovou nabídku na realizaci zahrady jako celku.

Při navrhování zahrady klademe důraz také na následnou péči o zahradu, zda se zákazník chce péči o zahradu věnovat sám, či toto raději přenechá nám. Nabízíme různé úrovně péče o zahradu od VIP servisu po servis pouze jednotlivých celků, například pravidelné sekání zahrady či servis závlahového systému.

Návrhy zahrad od Flora Bohemica, s.r.o. Vám zajistí:

  • předem si prohlédnout a představit zahradu ve 3D vizualizaci
  • profesionální zpracování návrhu zahrady, jak po estetické tak po funkční stránce
  • rozvržení dalších prvků (např. bazén) s ohledem na zastínění
  • zpracování zahrady dle Vaší představy, tak aby fungovala jako celek a abyste se v ní cítili jako doma...

Návrhy zahrad - 3D pohled
Návrhy zahrad - 3D pohled

tvorba webových stránek